O nás

 

třídíme pro vás již od roku 1994

 

Firma Schwäkov se zabývá recyklací a dalším zpracováním plastů a elektroodpadu.

Společnost SCHWÄKOV s.r.o. navazuje svojí činností na podnikání svého zakladatele, fyzickou osobu Pavel Schwär – SCHWÄKOV METAL PRODUCT, která je na trhu již od roku 1994. Naše společnost se zabývá recyklací a zpracováním plastů jak separovaných, tak plastových technologických odpadů a elektroodpadu. V obou komoditách jsme zapojeni do systémů sběru a recyklace EKO-KOM, a. s. a REMA Systém, a. s.


Při recyklaci a zpracování používáme špičkové a nejmodernější technologie a postupy pro nakládání s plasty i elektroodpadem, díky kterým jsme vám schopni nabídnout prvotřídní služby. Mezi naše odběratele patří přední výrobní společnostiRakousku, Itálii, Belgii, Polsku a na Slovensku. Obchodujeme také se společnostmi na Ukrajině a v Rusku a nemalá část exportu naší produkce směřuje na Taiwan do Číny a USA.

 

Využijte našich zkušeností s recyklací plastů a elektro


Z plastů recyklujeme zejména PP, Polyethylen LD, HD, L-LD, PA6, PA6 6, ABS, PC, PET, PVB. Materiál zpracováváme do formy drtí, praných drtí, sušených drtí, aglomerátů, regranulátů či lisovaných balíků. Z elektroodpadu recyklujeme počítače a jejich periferie, televize a další stará vyřazená elektrická zařízení, z nichž pak separujeme plasty, barevné kovy a drahé kovy. Kontaktujte nás a využijte našich více než dvacetiletých zkušeností s recyklací plastů a elektra.